webmail

Mirė se vini nė Favoring

home_thumb 1

Pėr ne

“Favor-ing” ėshtė njė kompani ingjinierike, ndėrtimore dhe projektuese. Ne krijojmė dhe kujdesemi pėr pasuritė themelore: ndėrtesa, shtėpi, shkolla, dhe ndėrtime tjera tė mėdha. Ne punojmė ngushtė me klientėt tanė tė sofistikuar...

më shumë për ne